Termíny 2024

Zdar všem letcům, bokařům a nadšencům do bikerally…13.12.2023 proběhla schůzka vedení seriálu a ředitelů závodů na které jsme vytvořili společnou prací termínovku pro další ročník Gergel Wood Bikerally Series!

Kromě termínů jsou i další novinky:

kategorie MINI bude započítávaná i do celkových výsledků seriálu a bude tedy vyhlašována na Slavnostním vyhlášení 2024

jednáme o video záznamu z každého závodu

nové lokality jako navrátilec Roman Hájek – Mostkovice

Želechovice nad Dřevnicí – Pasekářská bikerally = návrat bikerally do místa kde vznikla před 30 lety (lokalita nová, neznámá)

Razula, s přispěním Zdeňka Floriana, který chce podpořit i náš seriál jedním z kvalitních závodů a také vytvořením úplně nové stopy pro tento závod, takže se nepojede DH na které jste zvyklí…

Těmto lidem můžete děkovat a ještě spoustě dalších:

Hlavní pořadatel: Novotný Aleš / Haferník Jan

Hlavní zdravotník / záchranář: Nedbálek Adam

S.A.R. Morava: Vajďák Aleš

Bezpečnostní komisař: Krhánek Ondřej

Hlavní časoměřič / koordinátor: Ing. Linhart Petr

Registrace / projekce / tisk / fotky: Novotná Kateřina / Kučerová Sabina / Haferníková Ivana

Ozvučení / internet: Směšný Michal / Sovadina Petr / Janíček Lukáš

Bike školka pro nejmenší: Dolejšová Veronika

Komentátor: Mach Petr

Pozorovatel: Bělák Zdeněk

Hlavní fotograf: Rallyservice.cz

Kameraman: Elšík Michal

Správa galerií / web / instagram / FB: Laštůvka Jiří / Krhánek Ondřej

Technická správa webu: Marek Libor

Ředitelé závodů:

  1. 30.03.2024 sobota Tošovice Haferník Jiří
  2. 27.04.2024 sobota Mostkovice Hájek Roman
  3. 22.06.2024 sobota Želechovice nad Dřevnicí Haferník Jiří
  4. 24.08.2024 sobota Valašské Klobouky Macháč Pavel
  5. 08.09.2024 neděle Trnava (u Zlína) Nášel Lukáš
  6. 06.10.2024 neděle Otrokovice Lang Radim
  7. 27.10.2024 neděle Razula Florian Zdeněk

A kdo že nás i vás podpoří v nadcházející sezóně? A s dalšími partnery pořád jednáme

Gergel
PSG
Aligator AVS
Pošta bez hranic
Dřevostavby Zámečník
FK spojovak s.r.o.
Capri sun – bikeškolka

Rallico group
Autocentrum Lípa

KTM Zlín
Pila Pešl
Elposystem
Březík
DP clean

Maxxis
Dolekop.com
S.A.R.
Security centrum
Voda design
Kruta racing
Kymla kotle

Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2023
1Herclík D.217
2Huňa T.206
3Janeček P.199
Muži WBS 2023
1Herclík D.222
2Huňa T.215
3Janeček P.210
Junioři WBS 2023
1Bechný F.199
2Mikel D.198
3Mlčák S.175
Hardtail WBS 2023
1Krhánek O.233
2Pavelka D.223
3Hrabec T.198
Střelci WBS 2023
1Fiala O.228
2Samek J.176
3Kocurek M.174
Gentlemen WBS 2023
1Macháč P.227
2Moláček L.204
3Pančocha Z.202
Legendy WBS 2023
1Mašláň P.223
2Mácha L.222
3Müller R.147
Ženy WBS 2023
1Machová V.228
2Šantavá M.226
3Trlicová N.193
Paradownhill WBS 2023
1Malec J.136
2Kudrna J.124
3Kosík M.100