09.10.2021 (So) Tošovice


Propozice

Propozice závodu

Bikerally HeiPark Tošovice 2021

GERGEL Wood Bike Rally Series 2021 / Round 6

www.woodbikerallyseries.cz

Datum: pátek 8.10. – sobota 9.10.2021

Pořadatel: Haferník Jiří

Ředitel závodu: Haferník Jiří

Kontakt: 725 284 343 / haff1@seznam.cz

Zástupci ředitele a vedoucí pořadatelů: Haferník Jan – 603 192 990

Pořadatelé – traťový komisaři: WBS / HeiPark crew

Vedení WBS a komisaři: viz Pravidla WBS

Pravidla bikerally: dle Pravidel WBS 2021 (www.woodbikerallyseries.cz) a těchto propozic

Stavitelé tratí: WBS / HeiPark crew

Časomíra: ing. Petr Linhart

Místo konání: HeiPark Tošovice u Oder, 49.6941375N, 17.8398953E

Příjezd: vyznačen od hlavní silnice směr z Oder na ulici Tošovickou a směr HeiPark

Parkování: v areálu HeiParku

Registrace do seriálu: povinné pro každého účastník – nově přihlášení, dosud neregistrovaní v seriálu 2021 na místě v den závodu

Registrace do závodu: on-line na www. www.woodbikerallyseries.cz.cz od úterý 28.9. do čtvrtka 7.10.2021 – 22hod.

na místě v pátek 8.10.2021             15:00 – 18:00 hod

na místě v sobota 9.10.2021           07:30 – 10:00 hod.

Časový harmonogram:

Pátek 8.10.2021

11.00 – 19.00 hod. Shakedown – ukončení dle aktuální viditelnosti na trati max. do 19.00 hod
15.00 – 18.00 hod. registrace do závodu

(neoficiální nepovinný trénink, probíhá na definitivně vypáskované

trati, je volný, neměřený, bez pořadatelského i zdravotního zajištění)

Sobota 9.10.2021
7.30 – 10.00 hod. registrace do závodu

8.00 – 10.00 hod. povinný trénink se zdravotním a pořadatelskýmzabezpečením, neměřený (možnost prodloužení do 10:30 dle aktuální organizační situace)

Orientační časy startu RZ:

11.00 hod. Start RZ1

30 minut po dojetí Vyhlášení všech výsledků

Trať: Klasická bikerallyová, tzn. lehčí sjezd přírodního charakteru. 4 měřené jízdy (RZ) na dvou tratích. Vypáskovaná, nebezpečné místa značeny barevným sprejem nebo překryty molitany, všechny skoky objízdné.

Startovné:
400 Kč kategorie Muži, Ženy, Junior, Hardtail, Legendy, Gentlman, Paradownhill online přihlášení
150 Kč kategorie Střelci online přihlášení

+ 50 Kč vratná záloha na startovní číslo

+100 kč pokud není závodník přihlášen online

Startovné se nevrací.

Vývoz:

Vlek areálu HeiPark – start je z horní stanice vleku

Ceny:

Pátek = 300kč

Sobota = 300kč

Pátek i sobota = 550kč

Kategorie: Dle pravidel WBS 2021

Povinné chrániče: dle Pravidel WBS

Penalizace: dle Pravidel WBS

Výsledky: on-line na www.woodbikerallyseries.cz a v centru závodu na LCD

Zdravotní záchr. služba: zajištěna po celou dobu oficiálního tréninku, závodu bikerally

Ceny: Ve všech vypsaných kategoriích obdrží první tři jezdci medaile (poháry).

Toalety: v areálu HeiParku

Občerstvení: Restaurace

Capri sun bikeškolka: dle počasí v areálu u vleku

Za všechny závodníky do 18 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce!

Každý závodník je povinen dodržovat pokyny vedení WBS, pořadatelů, organizačního výboru, seznámit se, s pravidly WBS (ke stažení na stránkách www.woodbikerallyseries.cz) a těmito propozicemi. Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny v harmonogramu závodu, případně závod přerušit nebo zkrátit, v případě že by se vyskytly okolnosti narušující regulérnost závodu, či ohrožující bezpečnost závodníků.

Závodu se každý zaregistrovaný závodník zúčastňuje na vlastní nebezpečí a zodpovědnost a nebude po pořadateli požadovat náhrady za způsobené škody sobě, pořadateli ani třetí osobě.

Ve Zlíně 16.9.2021

Vedení


Plakát závodu


On board



Popis tratí


Časový harmonogram


Příjezdová mapa


Registrace on-line

ZDE


Seznam přihlášených

1 Huňa Tomáš SBT Fryšták Mondraker 1989 CZ
2 Herclík David Prestige MTB cycling team 1995 CZ
3 Janeček Petr OFBIKE SCOTT TEAM 1998 CZ
4 Kolečík Ondřej TOPONTRAIL DH TEAM 2005 CZ
5 Fojtík Vojtěch Snow and Bike Valašské Klobouky 1988 CZ
6 Matějík Radek RZM RACING 1989 CZ
7 Škarek Tomáš 2000 CZ
8 Kulhánek Martin Cyklokulhánek 1994 CZ
9 Brázdil Jakub TOP ON TRAIL DH TEAM 2002 CZ
10 Hájek Martin Cyklo Krystyník Racing Team 2001 CZ
11 Marek Jiří X-Ride Team Racing Lešná 1995 CZ
12 Pala David 1991 CZ
14 Hartl Štěpán Snowboardzezula 2003 CZ
15 Hušek Václav PUNCH team 1999 CZ
16 Holík Jan Commencal FDF Team 1999 CZ
17 Krystyník Jan Cyklo Krystyník Racing Team 1992 CZ
18 Malý Vítězslav Pales Riders Team 1977 CZ
19 Robenek Hugo 1998 CZ
20 Kolečík Tomáš SBT Fryšták 2002 CZ
21 Slavík Michal Maloch racing team 1992 CZ
22 Hájek Roman Commencal FDF Team 1990 CZ
23 Knapek Kristián X-Ride Team Racing Lešná 1997 CZ
24 Kadlec Martin X-Ride Team Racing Lešná 2004 CZ
25 Vašek Sebastian X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ
26 Kubeša Jakub brakeless bikers 2006 CZ
27 Ponížil Antonín 2003 CZ
28 Chlup Filip 2003 CZ
29 Kořének Vojtěch KH Bikers 2005 CZ
30 Mikel David SBT Fryšták 2006 CZ
31 Michalík Aleš 2003 CZ
32 Michalík Roman X-Ride Team Racing Lešná 2003 CZ
33 Kadlec Přemysl X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ
34 Húšť Kryštof SK GIENGER RPM-STAV A 2006 CZ
35 Nešpor Štěpán 2003 CZ
36 Babáček Antonín 1993 CZ
37 Macháč Adam Snow and Bike Valašské Klobouky 1993 CZ
38 Macháč Pavel Snow and Bike Valašské Klobouky 1985 CZ
39 Šantavý Petr No Question bike 1982 CZ
40 Lang Radim Bikecore OE 1979 CZ
41 Pančocha Zdeněk Bikecore OE 1984 CZ
42 Dusík Břetislav 1979 CZ
43 Mašláň Pavel SBT Fryšták 1977 CZ
44 Krhánek Ondřej Kikin eXtreme Safety 1990 CZ
45 Slováček Dominik SBT Fryšták 1995 CZ
46 Trčálek Daniel Barney cycle 2000 CZ
47 Hrabec Tomáš 1993 CZ
48 Lutonský Jan SBT Fryšták 2001 CZ
49 Šmíd Daniel 1997 CZ
50 Mácha Leo SK GIENGER RPM-STAV A 1971 CZ
51 Dobrý Patrik Man from west 1976 CZ
52 Svoboda Pavel Punkbike 1973 CZ
53 Mehl Felix FMC Bike Team 1992 CZ
54 Barabáš Michal Barney Cycle 1992 CZ
55 Křepelka Jan JB Racing 1991 CZ
56 Ňaňko Josef Bikecore OE 1980 CZ
57 Hába Blažej 2005 CZ
58 Mašláň Jan SBT Fryšták 2006 CZ
59 Sláčík Tomáš MTB Vozovice 2004 CZ
60 Linhart Vilém 2003 CZ
61 Bechný Filip 2006 CZ
62 Bartoš Vojtěch 2006 CZ
63 Holý Tomáš MTB Vizovice 2004 CZ
64 Rakušan Jiří Kojetín Bike Team 2006 CZ
65 Vašut Dominik PTBshop team 2006 CZ
66 Daněk Martin HardbikeMoravaRacing Team 1991 CZ
67 Koukal Dominik Commencal FDF Team 1997 CZ
68 Kocfelda Lukáš 2000 CZ
69 Ďulík David Snow and Bike Valašské Klobouky 1991 CZ
70 Haferník Jiří Wood bikerally series 1980 CZ
71 Čuba Richard 2006 CZ
72 Janiš Adam František 2005 CZ
73 Bordovský Matěj 2005 CZ
74 Odložilík Jakub 2006 CZ
75 Halamíček Jakub 2006 CZ
76 Barabáš Jan Friends from Babinek and Barney cycle 1989 CZ
77 Šašinka David 1996 CZ
78 Sládek Matěj 2000 CZ
79 Planička Ondřej KSS Racing 1991 CZ
80 Klimek Roman 1993 CZ
81 Staněk Daniel SBT Fryšták 1991 CZ
82 Havela Daniel BMX Benátky 1998 CZ
83 Sedláček Petr HT-Römerstadt 1975 CZ
84 Divoký Libor Friends from Babinek and Barney cycle 1994 CZ
85 Brož Roman 1989 CZ
86 Salamakha Jurii 1993 CZ
87 Kokeš Jan 1978 CZ
88 Školoudík Marek 1979 CZ
89 Číž Martin Werkstatt-POPP.AT 1982 CZ
90 Šrubař Vojtěch Bike4Ride Team 2002 CZ
91 Jurečka Radek X-Ride Team Racing Lešná 1980 CZ
92 Slovák Vlastimil 1982 CZ
93 Vrbecký Tomáš Hvězda Trails Kroměříž 1984 CZ
94 Pekař Petr NoQuestion bike team 1991 CZ
95 Zabloudil Štěpán Maloch racing team 1991 CZ
96 Pavelka Michael Kojetín Bike Team 2004 CZ
97 Holík Dan MTB Vizovice 2004 CZ
98 Lyčka Patrik 2006 CZ
99 Sasyn Roman yt fans 1967 CZ
100 Šild Vít Commencal FDF Team 1974 CZ
101 Kozyk Petr Barney Cycle 1972 CZ
102 Klímek Jakub 1976 CZ
103 Káňa Vojtěch Snow and Bike Valašské Klobouky 1996 CZ
104 Matušinec Jakub 1994 CZ
105 Holík Eduard MTB Vizovice 1992 CZ
106 Najzar Petr 2000 CZ
107 Štefek Marcel 2002 CZ
108 Valach Ladislav 1996 CZ
109 Jacko Lukáš 1996 CZ
110 Tončík Lukáš 1995 CZ
111 Kuncek Michal 1995 CZ
112 Šerý David 1992 CZ
113 Gába Matěj 2004 CZ
114 Škandera Samuel 2005 CZ
115 Procházka David 2006 CZ
116 Procházka Lukáš 2006 CZ
117 Stoklasa Stanislav ZYGRA team 2006 CZ
118 Štěrba Zdeněk 2006 CZ
119 Drábek Bořek 2006 CZ
120 Záhumenský Pavel 2005 CZ
121 Buček Štěpán 2005 CZ
122 Somental Filip 2005 CZ
123 Kubančik Martin 2006 CZ
124 Slischka Patrik 2006 CZ
125 Svačina Vítek 2006 CZ
126 Tomáš Jachym 2006 CZ
127 Šimek Richard 1985 CZ
128 Elbl Zdeněk Bike 4 ride Team 1995 CZ
129 Szigeti Lukáš 1991 CZ
130 Večerek David 1997 CZ
131 Fiala Ondřej 2006 CZ
132 Krumpolc Tomáš 2005 CZ
133 Koběrský Martin 1970 CZ
134 Bařina Josef MTB Vizovice 2003 CZ
135 Pagáč Vítězslav 2004 CZ
136 Ponížil Karel 4Ever Cyklo Bulis 1974 CZ
137 Müller Rudolf sen. punkXriders 1977 SK
151 Kudrna Jiří Monoski Zlín 1979 CZ Q
152 Malec Jan Monoski Zlín 1978 CZ Q
301 Šantavá Michala No Question bike 1985 CZ Z
302 Barabášová Markéta Barney cycle 2000 CZ Z
303 Kadlecová Karolína X-Ride Team Racing Lešná 2006 CZ Z
304 Durčáková Dominika Qayron Sqadra Racing 1985 CZ Z
305 Martinková Denisa 1993 CZ Z
306 Čejková Monika 1992 CZ Z
307 Fučková Alžběta 1997 CZ Z
308 Trlicová Nikola Barney cycle 1993 CZ Z
309 Závorková Lucie brakeless bikers 2005 CZ Z
310 Žaloudíková Magdaléna 1994 CZ Z
311 Ponížilová Cecilie 4Ever Cyklo Bulis 1975 CZ Z
312 Slivenská Andrea 1985 CZ Z
401 Orság Tadeáš Cykloservis Krystyník 2009 CZ S
402 Šín Samuel KSS Racing 2007 CZ S
403 Mlčák Stanislav 2008 CZ S
404 Slovák David 2007 CZ S
405 Frélich Petr TALENT RACING TEAM 2009 CZ S
406 Sláčík Martin MTB Vizovice 2008 CZ S
407 Svoboda Alan Punkbike store 2007 CZ S
408 Mikuda Martin brakeless bikers 2007 CZ S
409 Závorka Matyáš 2008 CZ S
410 Perďoch Šimon SK GIENGER RPM-STAV A 2008 CZ S
411 Koběrský Jakub 2011 CZ S
412 Folvarčný Matyáš 2007 CZ S
414 Hübl Matyáš 2007 CZ S
415 Kokeš Jakub 2007 CZ S
416 Špůrek Daniel 2007 CZ S
417 Závorka Adam brakeless bikers 2010 CZ S
418 Bechný David 2008 CZ S
419 Pavelka Daniel Kojetín Bike Team 2007 CZ S
420 Mikuláštík Jakub X-Ride Team Racing Lešná 2008 CZ S
421 Žváček Ondřej 2008 CZ S
422 Vrážel Martin 2007 CZ S
423 Bočej Daniel 2007 CZ S
424 Géryk Adam 2007 CZ S
425 Ivánek Jan 2007 CZ S
426 Kudrna Matyáš 2007 CZ S
427 Lazecký Marek sportovnikurzy.cz 2007 CZ S
428 Novotný Marko 2007 CZ S
429 Pečeňa Erik Holešov 2007 CZ S
430 Slováček Marian 2007 CZ S
431 Búřil Matyáš MTB Vizovice 2008 CZ S
432 Hurta Štěpán 2008 CZ S
433 Mroček Max 2008 CZ S
434 Mrovec Václav 2008 CZ S
435 Orság Sebastian ZYGRA team 2008 CZ S
436 Šimek Maxmilián 2008 CZ S
437 Tománek Dominik 2008 CZ S
438 Krpec Sebastian 2010 CZ S
439 Matoušek Filip SK Kohouti Pržno 2010 CZ S
440 Horuta Ondřej 2011 CZ S
441 Povýšil Pavel 2011 CZ S
442 Kubaník Dominik 2008 CZ S
443 Vrana Jakub 2012 CZ S
444 Helis Hugo Filipova Farma 2014 CZ S
445 Ponížil František 4Ever Cyklo Bulis 2007 CZ S
446 Kopecký Dominik 2013 CZ S
447 Macháč Jakub Snow and Bike Valašské Klobouky 2013 CZ S

Výsledky


Průběžné pořadí


Absolutně WBS 2021
1Huňa T.212
2Herclík D.197
3Janeček P186
Muži WBS 2021
1Huňa T.219
2Herclík D.204
3Janeček P.193
Junioři WBS 2021
1Kolečík O.200
2Kadlec M.189
3Vašek S.174
Hardtail WBS 2021
1Krhánek O.233
2Slováček D.207
3Pekař P.183
Střelci WBS 2021
1Orság T.205
2Mlčák S.194
3Šín S.191
Gentlemen WBS 2021
1Macháč P.220
2Šantavý P.197
3Lang R.185
Legendy WBS 2021
1Mácha L.245
2Dobrý P.230
3Sedláček P.194
Ženy WBS 2021
1Kadlecová K.227
2Šantavá M.219
3Barabášová M.190
Paradownhill WBS 2021
1Kudrna J.235
2Malec J.195
3Juřík A.45